KEUNE 1922 PREMIER PASTE/PATE PREMIUM 75ML

990 ден

Паста погодена за кратка до средна коса со супер силен фактор на задржување и ефект на матирање за брз стил без напор. Содржи креатин и коноп.Се нанесува на сува коса.

Категорија: таг

Опис

Паста погодна за кратка до средна коса.