3-IN-1 TEA TREE SHAMPOO 450 ML

1,200 ден

Шампон, кондиционер и лосион за туширање со мирис на чајно дрво.

Практичен 3 во 1 производ кој ја чисти и кондиционира косата, кожата на главата и телото. Маслото од чајно дрво е есенцијално масло кое помага да се отворат порите, да се намали првутот, да се навлажнува кожата и скалпот и да се зајакнат корените. Совршена состојка за овој 3 во 1 производ .

Нанесете доволна количина на косата и телото. Исплакнете добро.

Опис

3 во 1 производ за ефективно чистење на коса, брада и тело и за свеж мирис.