MOLDING CLAY 85gr

990 ден

Глина за силно зацврстување со природен сјај.

Категорија: , таг

Опис

Силно зацврстување со природен сјај.
Концентрираната моќ на стилизирањето ви овозможува да ја формирате косата во било кој стил. Направен со природни екстракти и пчелин восок, овој единствен спој одржува исклучителен облик и текстура. Добар за стилизирање на кратка фризура како и за оние кои бараат производ со природен, пријатен мирис. Molding Clay исто така е производ за оние кои често се занимаваат со спорт и имаат тенденција многу да се потат.