ALL IN ONE FACE BALM BROAD SPECTRUM SPF 15 170ml

1,100 ден

Балсам за лице за после бричење кој спречува иритации на кожата.

Категорија: , таг

Опис

Се во едно балсам за лице со широк спектар SPF 15.
Балсамот за после бричење помага во спречување на иритација од бричење. Балсамот за лице ги хидрира избричените делови за да се намали црвенилото и иритацијата на кожата. Иновативните состојки се борат со знаците на стареење и спречуваат појава на внатрешни влакна.
Се нанесува на лицето и вратот после бричење  или користете го како дневна хидратантна крема.