DAILY SHAMPOO 250ml

1,150 ден

Шампон за нормална кон мрсна коса и кожа на главата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за нормална кон мрсна коса и кожа на главата.
Користејќи агенси од природни ресурси Daily шампонот спречува претерано мрсење на косата, овозможувајќи нежно отстранување на себумот. Листот од жалфија и екстрактот од камилица даваат сјај, ја намалуваат количината на бактерии и ја штитат бојата на косата.