BEARD FOAM CLEANSER 70ml

1,150 ден

Лесна пена која брзо се апсорбира и која дава долготрајни бенефити.

Категорија: , таг

Опис

Лесна пена која брзо се апсорбира и која дава долготрајни бенефити, ја остава брадата чиста, има пријатен свеж мирис, лесно се нанесува, ја прави брадата мека, здрава и стилизирана. Може да се користи и како дезодоранс за брада.
2-4 дози се ставаат на дланките и рамномерно се распоредува на целата површина на брадата. Не се плакне.