POST SHAVE COOLING LOTION 150ml

990 ден

Двојна формула која може да се користи како лосион за после бричење или дневна хидратантна крема.

Категорија: , таг

Опис

Двојна формула која може да се користи како лесна хидратантна крема или смирувачки лосион после бричење.
Се нанесува на лицето и вратот. Може да се користи одма после бричење или како хидратантна кема секојдневно.