FIRM HOLD STYLING GEL 100ml

890 ден

Стајлинг гел со многу висок степен на зацврстување.

Категорија: , таг

Опис

Формула што не создава лушпи.
Стајлинг гел со многу висок степен на зацврстување, збогатен со природни екстракти како витамин Б5, со чија помош косата изгледа полна и има сјај. Овој безалкохолен гел има низок pH со што се спречува сушење на скалпот.
Се нанесува на просушена коса со пешкир. Стилизирајте од темето кон траевите и формирајте ја саканата фризура.