FILLER SHAMPOO 300 ML

870 ден

Шампон за пополнување и хидратација на тенка и безживотна коса.

Опис

Alter Ego Italy Filler шампонот е  идеален  за додавање на природен волумен  како и за интензивна хидратација на тенка и  безживотна коса.  Збогатен со Hairfiller Complex,  кватеризирана хијалуронска киселина и природен екстракт од пченица,  обезбедува меко чистење, погоден за сите типови на скалп.