MIRACLE BEAUTIFYING SHAMPOO 300ml

660 ден

Шампон за тенка и слаба коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за тенка и слаба коса, кој ја враќа влажноста на косата и ја зголемува еластичноста со Q10.