MIRACLE BOTANIC INFUSION SPRAY 250ml

1,070 ден

Спреј за обновување и зајакнување на тенка и слаба коса.

Категорија: , таг

Опис

Идеален за тенка и слаба структура на коса која има потреба од дополнителен волумен и текстура. Повторно ја обновува структурата и не дозволува расцветување на врвовите на косата.
Активни состојки: Масло од чајно дрво, Q10 и UV заштита.