ENERGIZING SHAMPOO 950ml

1,620 ден

Шампон кој спречува опаѓање на косата и истовремено ја подготвува косата и скалпот за енергичен третман против опаѓање на косата.

Категорија: , таг

Опис

Заштитните својства на Yuzu комбинирани со омекнувачки, заштитнички и хранливи својства од повеќе корисни продобивки на фитостероли, се избрани за ребаланс и подготовка на косата и скалпот за енергичен третман кој спречува опаѓање на косата.
Го подготвува скалпот за третман, нежно го чисти скалпот и ослободува фоликуларен ефект.