MIRACLE BEAUTIFYING CONDITIONER 300ml

830 ден

Кондиционер за тенка и слаба коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за тенка коса кој ја хидрира, ја враќа тежината и сјајот на косата.
Со екстракти од оризови протеини, арганово масло, масло од чајно дрво и Q10.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа темелно се плакне.