HASTY TOO POLISHING CREME 125ml

1,050 ден

Стајлинг крема за средна, нормална и оштетена структура на косата.

Категорија: , таг

Опис

Стајлинг крема за средна, нормална и оштетена структура на косата.
И дава свиленкаст сјај и ја подобрува текстурата на косата. Ја враќа влажноста оставајќи ја косата мека и лесна за обликување.