ARGANIKARE WHIPPED CREAM 200ml

870 ден

Крем-пена кондиционер.

Категорија: , таг

Опис

Крем-пена кондиционер. И дава мекост на косата и ја остава лесна и лелеава со брилијантен сјај.
Збогатен со пантенол, млечни протеини, екстракт од сончоглед и витамин Е. Помага во одржување на влажноста на косата, и дава неверојатна мекост, луксузен сјај, еластичност и ја прави свиленкаста.
Се протресува и се нанесува на сува или просушена коса со пешкир, се стилизира по желба. Не се плакне.