ARGANIKARE MIRACLE BLEND OIL 50ml

700 ден

Масло кое ја враќа инстант брилијантноста и сјајот, го зголемува негувањето и регенерира премногу стресна, слаба и нежна коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Ја враќа инстант брилијантноста и сјајот, го зголемува негувањето и регенерира премногу стресна, слаба и нежна коса.
Аргановото масло ја враќа силата и виталноста и истовремено ја хидрира и и дава сјај на вашата коса. Маслото баобаб 100% био, богато со есенцијални масни киселини, витамин Е и витамин Ц, ја штити и ја храни косата оставајќи ја мека и свиленкаста.

УПОТРЕБА
Пред-стајлинг: за поголема заштита нанесете неколку капки на влажна коса
Пост стајлинг: да се засили сјајноста и за максимална дисциплина нанесете неколку капки на сува коса.