ARGANIKARE MIRACLE BEAUTIFYING SHAMPOO 950ml

1,220 ден

Шампон за нормално и дебело влакно.

Категорија: , таг

Опис

Ги чисти нормалните и дебели структури на косата.
Специјалното антиоксидативно дејство на q10 арантира анти-старосен ефект.
Формулиран со Luviquat Excellance, кватернерски полимер со одлични хидрантни и заштитни својства. И ја враќа влажноста и ја зголемува еластичноста на косата.