WELLA INVIGO VOLUME BOOST SPRAY 150ML

890 ден

Спреј за волумен на косата и нејзино подигнување од корен.

Категорија: , таг

Опис

Спреј за волумен на косата.Дава полност,структура на косата и ја подигнува од корен. Со екстракт од памук.

Употреба: Нанесете на влажна коса, директно во корен и не плакнете.Продолжете со стилизирање на косата.