INVIGO VOLUME BOOST BODIFYING SHAMPOO 250ml

790 ден

Шампон за волумен кој темелно ja отстранува нечистотијата и ѝ дава лесна текстура и сјај на Вашата коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампонот за волумен на косата е лесен, олеснувачки шампон кој ефикасно ја отстранува  нечистотиите од косата.
Единствената мешавина на Spring Force Blend ги опкружува влакната на косата со полимери, волумирајќи ја косата за време на сушењето. Екстрактот од памук додава стабилност и совршена мекост без да ја натежнува косата надолу, оставајќи ја совршено мазна и мека на допир.