EIMI SOFT TWIRL 200ml

1,200 ден

Анти-фриз пена за брановидна и виткана коса.

Категорија: , , таг

Опис

Анти-фриз пена за брановидна и виткана коса.
Со оваа пена косата добива сјај, дефиниран волумен и дефинирани локни.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, рамномерно по целата должина на косата, и потоа се остава косата да се исуши природно или со дифузер.