INVIGO REFRESH WASH SHAMPOO 250ml

890 ден

Шампон за осетлив скалп збогатен со внимателно одбрани состојки како што се :
кофеин, бамбус, екстракт од шампањ и ментол.

Категорија: , таг

Опис

Освежителен шампон за ревитално миење со ментол, е зајакнувачко средство што го лади и стимулира скалпот. Активната формула за ладење на скалпот и додатната енергија, на косата и ја овозможуваат неопходната виталност и свежина.
Шампон збогатен со внимателно одбрани состојки како што се:
кофеин, бамбус, екстракт од шампањ и ментол.
Нуди ефективни, смирувачки и ревитализирачки формули, кои што резултираат во свежа, чиста и здрава коса. Активните состојки го олеснуваат скалпот и ги третираат областите на иритација. Шампонот го смирува и го обновува вашето здравје на скалпот, додека ја храни и ја кондиционира и вашата коса.