INVIGO SENSO CALM SENSITIVE MASK 150ml

890 ден

Маска за осетлив скалп, без мирис која го намалува чувството на чешање и помага косата да зајакне.

Категорија: , таг

Опис

Маска за осетлив скалп, без мирис збогатена со внимателно избрани состојки како што се:
алантоин, кофеин, бамбус и ментол.
Го смирува иритираниот скалп и го намалува чувството на чешање.
Истовремено и ја потхранува, освежува и зајакнува вашата коса.