INVIGO AQUA PURE SHAMPOO 250ml

690 ден

Шампон за длабинско чистење збогатен со екстракти од лотус и екстракти од бамбус.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за длабинско чистење збогатен со екстракти од лотос и екстракти од бамбус.
Шампон со големо влијание што е формулиран за прочистување и хидрирање на вашата коса без да предизвика оштетување. Ефикасно ја отстранува нечистотијата, подготвувајќи ја косата за интензивна хидратација.
Овој ревитализирачки шампон остава коса полна со живот, зголемен волумен и освежено чувство.