EIMI FRESH UP SPRAY 150ml

1,020 ден

Спреј за свежина на локните.

Категорија: , , таг

Опис

Спреј за освежување на локните.
Го спречува заплеткувањето и им дава дефиниција и свежина на локните.
Ја остава косата, дефинирана, свежа и сјајна.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, и се продолжува со стилизирање.