EIMI NATURAL VOLUME MOUSSE 500ml

1,090 ден

Пена за волумен.

Категорија: , , таг

Опис

Пена за волумен.
Го зајакнува влакното, со што и дава густина и волумен на косата.
Има лесна и сјајна текстура и не остава лепливи траги.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир и потоа се продолжува со стилизирање.