EIMI FLEXIBLE FINISH SPRAY 250ml

890 ден

Флексибилен финиш лак за коса.

Категорија: , , таг

Опис

Флексибилен финиш лак за коса.
Со овој лак, можете да манипулирате со косата и да ја наместите како што сакате.
Има сјајна и лесна текстура и не остава лепливи траги. Ја штити косата од УВ зраците и од надворешни штетни влијанија.