EIMI THERMAL IMAGE SPRAY 150ml

850 ден

Спреј за термална заштита на косата.

Категорија: , , таг

Опис

Спреј за термална заштита на косата.
Ја штити косата од фен, пегла и од Ув зраци.
Не дозволува пукање на врвовите при фенирање или при пеглање, не дозволува стареење на косата од УВ зраците.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир . Не се плакне.