B.TOXKARE REPLUMPING CREAM 200ml

820 ден

Крема која ги одржува и максимизира резултатите од целиот третман со B.Toxkare.

Категорија: , таг

Опис

Ги одржува и максимизира резултатите од целиот третман со B.Toxkare.
Крема збогатена со хијалуронска киселина, колаген и кератин.
Ја прави косата свилено мека и лесна за стилизирање.
Се нанесува рамномерно на должината на косата, се остава да делува 10минути и потоа темелно се плакне.