REVITALIZING TONER 150ml

990 ден

Тонер кој ја смирува и затегнува кожата после бричење.

Категорија: , таг

Опис

Тонер кој што ја смирува и затегнува кожата после бричење.
Ги навлажнува иритираните области и ги затвора порите обезбедувајќи свежина и олеснување.
Збогатен со алое вера, алантоин. ментол и ферман на бацилус (кератолин).
Се нанесува мала количина со нежна масажа на свежо избичена кожа.