LUXINA BEARD SHAMPOO 100ml

990 ден

Висококвалитетен шампон за брада кој ја штити од првут, ја хидрира кожата и и дава сјај на вашата брада.

Категорија: , таг ,

Опис

Висококвалитетен шампон за брада, кој користи растителни состојки во својата формула што ќе создаде убава, густа брада. Збогатен со алое вера за да помогне вашата брада да биде сјајна и да се заштити од првут, а во шампонот има и пантенол за да ја хидрира кожата под брадата. Формулата додава и малку портокалово масло и масло од нане за уникатен мирис.