BEARD BALSAM CREAM 50ML

890 ден

Хидрататнет крем кој се нанесува после шампонирање на сува брада.

Категорија:

Опис

Хидрататнет крем кој се нанесува после шампонирање на сува брада.Се грижи за вашата брада во текот на целиот ден. Благодарение на шеа путерот, маслата го намалува пецкањето и чешањето.Гарантира правилна нега на кожата.