SILVER SHAMPOO 400 ML

880 ден

Шампон за бела и сива коса што на секој маж ќе му даде пријатна сребрена нијанса на седата коса без жолтеникави тонови.Шампонот е дизајниран специјално за руса и седа коса.

Категорија:

Опис

Шампон за бела и сива коса што на секој маж ќе му даде пријатна сребрена нијанса на седата коса без жолтеникави тонови.Шампонот е дизајниран специјално за руса и седа коса.
Виолетовиот пигмент го неутрализира формирањето на жолтеникав сјај на косата, а маслото од црна рибизла е богато со ОМЕГА-3 – овие компоненти го враќаат природниот сјај и здравјето на косата.
Начин на употреба: нанесете шампон на влажна коса, масирајте нежно;и оставете да делува од 2 до 5 минути, а потоа исплакнете. Препорачуваме употреба на ракавици