BRILLANTINA POMADE 100ml

890 ден

Одличен и неопходен асистент при создавање на стилска фризура.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Одличен и неопходен асистент при создавање на стилска фризура.
Сјајниот стајлинг ја зајакнува и ја менува структурата на вашата коса.
Активни состојки: Природен пчелин восок и  алое вера кои обезбедуваат најдобра грижа и стилизирање на косата.