ESPRESSIONE AFTERSHAVE 200ml

1,350 ден

Лосион кој ја навлажнува и омекнува кожата после бричење.

Категорија: , таг

Опис

Лосион кој ја навлажнува и омекнува кожата. Содржи активни состојки со висок квалитет, остава пријатна арома на ливадски цвеќиња.
Чувството на мека кожа после бричење е нешто што им недостасува на мажите.
Активни состојки:
Ментол, Бисаболол и  алантоин.
Се нанесува мала количина на кожата после бричење.