ICE CREAM ENERGY SHAMPOO (300ml)

590 ден

Шампон кој го спречува опаѓањето на косата.

Категорија: , таг

Опис

Со екстракти од капсикум (црвено луто пиперче) и олиго-елементи. Со своето енергетско дејство ја зацврстува, чисти и ревитализира кожата на темето.
Ја зајакнува косата и го спречува опаѓањето на косата.