ICE CREAM CURLY PLUS MASK (500ml)

780 ден

Маска за кадрава, таласеста и ондулирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска збогатена со моринга екстракт, ја прави косата лесна за расчешлување, го елеминира прекршувањето и ги истакнува кадриците.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир,  се остава да делува 3-5 минути, се расчешлува и потоа темелно се плакне.