ICE CREAM KERATIN RESTRUCTURING DRY SHAMPOO (200ml)

840 ден

Шампон со кератин за суво миење на косата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со кератин кој го чисти скалпот и косата со апсорпција на вишокот себум без да ја натежне косата. Носи непосреден тон и јачина на основата, оставајќи ја светла и сјајна.
Се прска на сува коса, се остава 1 минута и се чешла. Се протресува пред употреба.
Не се измива.