ICE CREAM KERATIN OIL ELIXIR 200ml

870 ден

Еликсир масло со кератин и макадамија кое ја потхранува и омекнува косата.

Категорија: , таг

Опис

Еликсир со кератин и макадамија масло кој ја потхранува и омекнува косата.
Ефикасно дејствува за расчешлување, и ја остава косата недприродно мека и брилијантно сјајна, дури и најтврдокорната коса.
После шампонирањето косата се суши со пешкир и се нанесува еликсирот по должината на влакното и врвовите, се остава да делува 2-3 минути, се расчешлува и се плакне.