MODELING WAX POMADE 100ml

890 ден

Восок за коса со топол и дрвен мирис комбиниран со цитрусни ноти.

Категорија: , таг

Опис

Восок со топол и дрвен мирис, во комбинација со цитрусни ноти, ќе ве завитка во мекост и ќе ви овозможи да реализирате некомпортиран и природен изглед за кратка или многу кратка коса.

.