ESPRESSIONE CREAM AFTERSHAVE 200ml

990 ден

Крем- навлажнувач за после бичење.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , таг

Опис

Крем- навлажнувач за после бичење. Содржи посебна формула за омекнување и смирување, ја прави кожата мека и еластична. Овозможува долго чувство на свежина, помага во регенерација на клетките.
Активни состојки:
Алантоин, Пантенол, Биаболол, Биолошки екстракт од леска и ментол.
Се нанесува после бричење на сува кожа и нежно се масира.