PURIFY SHAMPOO 400 ML

880 ден

Шампон против првут кој содржи активни стостоји пироктон оламин : ефикасно средство против првут.

Категорија:

Опис

Шампон против првут кој содржи активни стостоји:пироктон оламин : ефикасно средство против првут.
Во составот вклучува рузмарин и коприва:прочистување на скалпот, регулирање на себум и ребаланс. Додека мешавината од есенцијални масла од лимон и нане даваатосвежувачко дејство.Благ шампон за прочистување. Пироктон оламин помага и спречува формирање првут. Есенцијалните масла на лимон и мента делуваат освежувачко и регулирачко дејство на себум.