VOLUME GROOMING 250ml

850 ден

Екстремно долготрајна течност, идеална за создавање на обемни и цврсти фризури со есктремна леснотија.

Категорија: , таг

Опис

Екстремно долготрајна течност, идеална за создавање на обемни и цврсти фризури со есктремна леснотија. Ја остава косата густа, здрава и сјајна.
Збогатен со органски состојки од црн и зелен чај и со антиоксидантни и анти-старечки ефекти. И дава волумен и густина на вашата коса.