ICE CREAM CURLY PLUS SHAMPOO (1000ml)

1,090 ден

Шампон за кадрава, таласаста и ондулирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Неговата специфична формула која изобилува со млеко од гарденија и пантенол ја враќа еластичноста и влажноста на влакното и делува на создавање на правилни локни.
Протеините од свила формираат заштитен тенок слој околу влакното и му даваат извондреден сјај.