ICE CREAM VOLUME SHAMPOO 1000ml

1,090 ден

Шампон за волумен на косата збогатен со арганин.

Категорија: , таг

Опис

Шампон збогатен со арганин, ја чисти косата деликатно и ја остава лесна, мека, сјајна и полна со волумен.