ICE CREAM KERATIN RESTRUCTURING SHAMPOO (300ml)

590 ден

Шампон со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.
Ефикасно длабински ја чисти косата и со тоа делува реструктуирачки на влакното и го хидрира и негува.
Ги контролира кадриците и ја остава косата неверојатно брилијантна