ICE CREAM KERATIN RESTRUCTURING MASK (1000ml)

1,220 ден

Маска со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска со кератин за оштетена и хемиски третирана коса.
Ефикасно дејствува за расчешлување на косата, ги контролира кадриците и ја остава косата мека.
Има длабинско реструктуивно дејство за враќање на сјајот, јачината и тонот на косата.
Се нанесува по целата должина на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5-10 минути и потоа темелно се плакне.