BARBA BEARD OIL TREATMENT IMEL BARBA 100ML

1,100 ден

Третман со масло за брада погоден за кратки или долги бради. Го храни и поправа влакното, помага за здрав раст на брадата, без да се кршат влакната. Со машки мирис кој создава пријатно чувство на свежина.
Се нанесува со кружни движења и нежно масирање вашата кожа за да добиете долготрајна хидратација.Потоа со чешел  стилизирајте како и обично.Не содржи парабени.

Категорија: таг

Опис

Третман со масло за брада погоден за кратки или долги бради.