BARBA HAIR LOSS LOTION 10 X 10 ML

1,990 ден
Ампули за против опаѓање на коса со пробивната формула со рузмарин која има антиоксидантни и тонизирачки својства и ефикасно го стимулира растот на фоликулите на косата.
Ја ревитализира косата со никотинамид и други навлажнувачки и тонизирачки агенси за посјајна, погуста и појака коса.Се нанесуваат на веќе измиена коса со масажа во скалпот.Не се плакне.
Категорија: таг

Опис

Ампули за против опаѓање на коса.