BARBA POMADE STRONG HOLD 100 ML

1,100 ден

Помада за коса со силно држење и сјај ,растворлива со вода. Идеална за секое силно обликување на косата. Со состојки кои не ја сушат косата и добро ја дотеруваат.Без SLES и парабени.

Начин на употреба: Нанесете мала количина и стилисирајте по желба.

Категорија: таг

Опис

Помада за коса со силно држење и сјај ,растворлива со вода.