BARBA MEN’S BLACK HAIR GEL 250 ML

1,200 ден
Професионален црн гел за мажи за  стилизирање на коса со средно флексибилно држење кој додава интензивна и привремена боја кај седите влакна.Целосно и природно се асимилира на косата.Обезбедува целосна контрола на вашата коса во текот на денот.Не остава остатоци и траги на скалпот,рацете,облеката и перницата.Без ПАРАБЕНИ и  СИЛИКОНИ.
Категорија: таг

Опис

Професионален црн гел за  стилизирање на коса со средно флексибилно држење кој додава интензивна и привремена боја кај седите влакна.